O nás   I   Stavebný systém   I   Certifikáty   I   Referencie   I   Galéria   I   Kontakt
Infolinka: +421 905 614 112

murované rodinné domy  I  nízkoenergetické a pasívne domy  I  bytové domy  I  nadstavby a prístavby  I  haly a priemyselné stavby  I  polyfunkčné budovy

O STAVEBNEJ SPOLOČNOSTI KIMALL

DÔVERUJTE ÚSPEŠNEJ RODINNEJ STAVEBNEJ SPOLOČNOSTI, KTORÁ JE TU PRE VÁS UŽ OD ROKU 1993

Spoločnosť KIMALL s.r.o. je stavebno inžinierska spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1993. Zaoberá sa prevažne výrobou termooceľového stavebného systému Topkimall a komplexnou realizačnou stavebnou činnosťou. Spoločnosť KIMALL je stopercentne slovenská firma, ktorá svoju stavebnú činnosť vykonáva výhradne na území Slovenskej republiky a všetky termooceľové panely sú vyrábané rovnako iba na Slovensku.

Nosnou komoditou firmy KIMALL je výroba patentom chráneného termooceľového panelového stavebného systému Topkimall, ktorý sa vyrába na Slovensku a do ostatných krajín Európskej únie sa exportuje, ako hotový stavebný systém.

Firma KIMALL okrem výroby panelov a realizácii jednotlivých stavieb neustále, systematicky a komplexne vyvíja a zdokonaluje systém sendvičových konštrukcií a ponúka na svoje systémy školenia a poradenstvo.

Topkimall je produkt modernej technológie, ktorý efektívne spája rýchlosť výstavby a prijateľnú cenu s vynikajúcimi fyzikálno-technickými vlastnosťami.

Náš stavebný systém Topkimall, ktorým staviame už od roku 1993 spĺňa už všetky nové normy Európskej únie platné od roku 2016 a zároveň už vopred spĺňa normy, ktoré budú platiť až po roku 2020. EÚ nariaďuje stavať objekty a domy s tepelným odporom strechy a jednotlivých stien v danej hodnote, aby budova dosiahla eneretický certifikát A alebo najhoršie B.

Pomocou systému Topkimall, je možné postaviť akúkoľvek stavbu. Na základe Vašej stavebnej dokumentácie Vám radi preprojektujeme Vašu budovu, či dom a predložíme cenovú ponuku za stavebné práce a materál. Zo skúseností vieme, že sa cena výstavby pomocou systému termooceľových panelov Topkimall, v porovnaní s klasickou výstavbou, pri dodržaní tepelných odporov, zlacní.

lorem
line
lorem
line
lorem

Vybrať si projekt domu

Naceniť stavbu

Dohodnúť si detaily

V prípade, že nemáte vlastný projekt, môžete si prezrieť našu ponuku hotových vopred navrhnutých katalógových rodinných domov, ktoré Vám ponúkame v spolupráci s naším partnerom spoločnosťou PRODOM.

Nacenenie stavby je nevyhnutná fáza pre obe strany. Tak, ako pre klienta, ktorý pozná svoje jedinečné predstavy a tak ako aj pre stavebnú spoločnosť, ktorá na základe skúseností vie ponúknuť férovú ponuku.

Ste náročný, jedinečný alebo staviate ekonomicky? Vyberte si také prvky, ktoré budú pre Vás jedinečné a naplnia Vaše predstavy. Vyberte si typy povrchov, hrúbky izolácií, okná, vypínače, obklady, dlažbu ...

KONTAKTUJTE NÁS

location

KIMALL s.r.o.
Haanova 10
851 03A  Bratislava

phone

+421 2 6353 7481
+421 905 614 112

email

info@kimall.sk

NÁŠ TÍM

Stanislav Kimerling

Michal Kimerling

Ivo Kimerling

CENOVÉ PONUKY

Budeme radi, ak nás budete kontaktovať a následne Vám dokážeme Vašu stavbu naceniť.

Zároveň Vás prosíme o trpezlivosť a pochopenie, nakoľko presná cenová kalkulácia si vyžaduje sústredenosť, čas a plnú spoluprácu medzi naším tímom a Vami.

Copyright © 2016 Doktor Webster s.r.o. All Rights Reserved.