O nás   I   Stavebný systém   I   Certifikáty   I   Referencie   I   Galéria   I   Kontakt
Infolinka: +421 905 614 112

VÝHODY PANELOVÉHO SYSTÉMU

VÝHODY STAVBY NÍZKOENERGETICKÝCH DOMOV Z PANELOVÉHO SYSTÉMU TOPKIMALL

Vo firme KIMALL nepochybujeme o tom, že Vás naša stránka informuje do takej miery, že sa Vám technológia výstavby montovaných domov pomocou systému Topkimall zapáči a že sa po zvážení všetkých kladov rozhodnete pri stavbe Vášho rodinného nízkoenergetického domu práve pre nás.

Robíme všetko preto, aby informácie, ktoré na našich stránkach čítate, boli čo najpresnejšie, ale súčasne, aby ich obsah bol pre Vás jednoduchý a zrozumiteľný.

Ak by sme mali vytvoriť akúsi stupnicu výhod, tak na prvom mieste by bol parameter vlhkosť. Naše domy sú nenasiakavé. Nemajú tendenciu natiahnuť vlhkosť zospodu domu. Ďalšou výhodou je ekológia budovy. Všetky nami použité materiály sú recyklovateľné. Nami používané základné materiály sú plech a špeciálny polystyrén. Na výrobu jedného metra obvodového múru našou technológiou spotrebujeme iba zlomok energií v porovnaní s tehlou, či tvárnicou. Naše stavby sú hmotnostne ľahšie. Tým, že je stavba ľahšia, opäť treba použiť iba časť z množstva betónu základovej dosky, ktoré by ste použili pri murovanom dome. Naše domy sú rýchlejšie postavené. Ušetríte na financiách za ľudskú prácu počas výstavby. Na našich paneloch nevzniká rosný bod. To znamená, že nedochádza k priamemu tepelnému prestupu medzi vonkajším prostredím a interiérom. Preto vonkajšie časti našich stien nemusia byť odvetrávané. Naše domy sú na nerozpoznanie od bežných domov, nakoľko vonkajšie materiály sa používajú vždy tie isté.

Veríme, že Vás tieto argumenty zaujali. Aby ste si vedeli všetky výhody porovnať, uvádzame Vám prehľadný zoznam výhod.

1. - Voda a vlhkosť

Tým, že naše panely sú vyrobené z nenasiakavých vode odolných materiálov, naše steny nevlhnú. Steny nepijú, ani neťahajú vodu. Dokonca sa na našich stenách nevyzráža voda v dôsledku silného rozdielu teplôt medzi vnútorným a vonkajším prostredím.

2. - Rýchlosť výstavby

Naša firma má trvale, počas celého roka, väčšinu vyrobených panelov na sklade. Na základe konkrétnych stavebných dokumentov vieme vyrobiť presné panely na Váš dom do 7 dní. Panely Topkimall sú vyrobené vždy presne. Takže počas výstavby rodinného domu, u Vás na stavenisku, zapadajú do seba ako skladačka. Na postavenie rodinného domu od základovej dosky, spolu s kotvami po pomúrnice nám stačí iba 7 dní. Nasledujúcich sedem dní nám trvá celú stavbu schovať pod strechu.

3. - Efektivita práce

Časovo efektívnou výstavbou Vám odpadá nutnosť platiť robotníkov za neustále sa predlžujúci čas výstavby. Ihneď po tom, ako je naša stavba postavaná a pod strechou (doba trvania iba 14 dní), môžu prebiehať stavebné činnosti súčasne, bez vzájomného obmedzenia, na vnútorných aj na vonkajších prácach.

4. - Kvalitná stavba - stavba suchým procesom

Výstavba montovaného nízkoenergetického panelového domu je uskutočnená suchým procesom. To znamená, že okrem poterov a omietok sa všetky činnosti robia suchým spôsobom. A to dokonca aj v zime počas mrazov.

5. - Ekovýstavba - zelená stavba

Počas výroby materiálov nosnej konštrukcie, počas výstavby, ale najmä počas bývania v nízkoenergetickom rodinnom dome, šetríme našu planétu. Na výstavbe nosného systému domu nevzniká odpad, ktorý by zaťažoval životné prostredie. Plech aj polystyrém sú dokonale recyklovateľné materiály, z ktorých sa následne vyrábajú ďalšie výrobky. Výstavba je časovo veľmi efektívna, kedy dochádza k úsporám na energiách a pohonných látkach počas stavebný prác, presunov a ubytovaní robotníkov. Naša stavba je hmotnostne ľahšia. Na jej výstavbu netreba toľko stavebných materiálov, ako pri iných typoch stavieb. Ďalšou výhodou je efektívne vykurovanie, kedy v nízkoenergetickom dome miniete iba časť energií, ktoré by ste minuli na kúrenie v bežnom dome. Tieto, ale aj iné dôvody oprávňujú použiť na montované panelové domy označenie - ekodomy.

6. - Financie - finančná úspora

Ušetríte finančné prostriedky ihneď na začiatku stavby. Naša stavebná konštrukcia je hmotnostne ľahšia, preto sa môžu použiť jednoduchšie - ľahšie základy na dom. Počas výstavby domu ušetríte finančné prostriedky na rýchlosti. Nestaviate dom niekoľko rokov, ale iba niekoľko týždňov. Po ukončení stavby ušetríte na energiách za vykurovanie domu.

KONTAKTUJTE NÁS

location

KIMALL s.r.o.
Haanova 10
851 03A  Bratislava

phone

+421 2 6353 7481
+421 905 614 112

email

info@kimall.sk

NÁŠ TÍM

Stanislav Kimerling

Michal Kimerling

Ivo Kimerling

CENOVÉ PONUKY

Budeme radi, ak nás budete kontaktovať a následne Vám dokážeme Vašu stavbu naceniť.

Zároveň Vás prosíme o trpezlivosť a pochopenie, nakoľko presná cenová kalkulácia si vyžaduje sústredenosť, čas a plnú spoluprácu medzi naším tímom a Vami.

Copyright © 2016 Doktor Webster s.r.o. All Rights Reserved.